Coffee Project – Ankara

Coffee Project  Ankara

Herkese merhabaa! Bugün Ankara'da yaşayan kahve severler yada yolu Ankara'ya düşen kahve severler için çok tatlı bir mekan önerim var.

Coffee Project Ankara, hem mekanın tasarımı ile hemde kahveleriyle tam not almayı hakkeden kahvecilerden. Mekandan bahsediyorken, tasarımında en çok kapıdan girince sol tarafta ki duvara bayıldım. İsteyen müşterilerin hayal güçlerini kullanarak harikalar yarattıkları bir kısım olmuş. Ziyaretimizi Coffeediary1 ile birlikte gerçekleştirmiştik. Biz gittiğimizde baykuşlu duvar vardı. Sonraki hali uçan balonlar olmuş sanırım. Etrafa göz gezdirirken, sosyal yardım projelerine de destek verdiklerini görünce bir artı puanı daha kazandılar. ​

İki kahve sever blogger biraraya gelince fotoğraf çekmek ayrı bir hal alabiliyor 🙂  Bayağı güzel kareler ortaya çıktı. İnstgramda hem benim hesabım, @happycoffeehours da hem de @coffeediary1 Ülkü'nün hesabından göz atabilirsiniz. Hemen eklemeliyim ki, harika bir ev sahipliği sunan bir mekan. Aysun hanım bu konuda çok canayakın. Yani, kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz bir mekan arıyorsanız doğru adres burası.

Aysun Hanım'dan bahsetmişken, kahvelerin sunumlarını es geçmek olmaz. Kahve sunumları gayet güzel ama sunumun yanında ki mottolar da onlar kadar dikkat çekici.

Göz atmak isteyenler için;

https://www.instagram.com/coffeeprojecttr/
http://www.coffeeproject.com.tr/

2 hakkında “Coffee Project – Ankara” görüş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir