Nitelikli kahve dükkanlarını keşfetmeye Antalya’da devam ediyoruz. Antalya’da kesinlikle gidilmesi gereken kahvecileri, kahve keşif listeme ekledim. Gelin listemde nereler var beraber inceleyelim.

Antalya’nın mükemmel doğasına ve havasına hayran kaldığımız zamanları yaşarken, kahve severlerin dikkatini çekecek bir mekan keşif rotamıza takıldı. İlk durağımız Coffeetainer, doğayla baş başa bir mekanda, harika kahvelerin adresi.

Nitelikli kahveci keşiflerinin en güzel noktası, iyi kavrulmuş ve mükemmel demlenmiş tatlara ulaşabilmeniz. Baristalar sizin damak tadınıza en uygun çekirdeği bulmanız için, size yardımcı oluyorlar. Kış mevsiminin olmazsa olmaz lezzetlerinin kahve ile güzel uyumu sonucunda, dört dörtlük bir kahve keyfi yaşamanızı sağlıyorlar. Kendilerine has tarifleri Orange Blend bayağı iyi, denemenizi öneririm.

Antalya kahve keşif listemin ikinci durağı, Math. Math, ilk olarak Manavgat’ta daha sonra Antalya’da, iki farklı destinasyonda daha kahve severler ile buluştu. Orijinal tasarımları, güler yüzlü ve ilgi çalışanları ile, ufak bir kahve molası vermek isteyenler için güzel bir adres.

Math’in marshmallowlu lattesi, kış günleri için ideal bir lezzet. Tatlıyı seven kahve severlerin bayılacağına eminim. Hem kahve sunumları hem de lezzetleri ile tam puanı hakediyorlar.

Antalyalı kahve severler için nitelikli kahve keyfi yapmak artık çok daha kolay. Antalya kahve keşif listemin ikinci bölümüyle yakında görüşmek üzere.

Antalyalı kahve severler için nitelikli kahve keyfi yapmak artık çok daha kolay. Antalya kahve keşif listemin ikinci bölümüyle yakında görüşmek üzere.