Ankara’da Kahve Keşiflerinin Olmazsa Olmazları

  • Coffee Project;

Herkese merhabaa! Bugün Ankara’da yaşayan kahve severler yada yolu Ankara’ya düşen kahve severler için çok tatlı bir mekan önerim var.

Coffee Project Ankara, hem mekanın tasarımı ile hemde kahveleriyle tam not almayı hakkeden kahvecilerden. Mekandan bahsediyorken, tasarımında en çok kapıdan girince sol tarafta ki duvara bayıldım. İsteyen müşterilerin hayal güçlerini kullanarak harikalar yarattıkları bir kısım olmuş. Ziyaretimizi Coffeediary1 ile birlikte gerçekleştirmiştik. Biz gittiğimizde baykuşlu duvar vardı. Sonraki hali uçan balonlar olmuş sanırım. Etrafa göz gezdirirken, sosyal yardım projelerine de destek verdiklerini görünce bir artı puanı daha kazandılar. ​Okumak için tıklayınız.

 

  •  Arabica Coffee House;

Ankara’nın en güzel kahve konseptli mekanlarından birisi burası olabilir. Mekan son derece, hoş bir dizayna sahip. Ve kahve tutkunlarını etkileyecek harika bir tahta dizaynı ile farkını ortaya çıkarıyor. İster tek başınıza gidip kafa dinlemek ya da çalışmak için tam doğru mekan olarak düşünün, isterseniz de arkadaşlarınızla iş çıkışı gidip sohbetinizi ederken enfes kahveler içmek için uygun mekan olarak düşün tabiki tercih sizin. Okumak için tıklayınız.

  • Amelias Garden;

Temmuz ayının ilk gününden herkese merhabaaa! Yeni bir ay yeni gelişmeler ve yeni keşifler demek. Yaz sıcaklarının fazlasıyla kendini hissettirdiği bugünlerde en mantıklı keşifler sanırım kapalı mekan keşifleri. O zaman sizi keşif destinasyonumuz olan Ankara’ya doğru alalım.Okumak için tıklayınız.

  • Federal Coffee Ankara;

Sonbaharın en çok yakıştığı şehirlerden birisi de Ankara. Ankara kahve keşif listem için, daha önceden keşfetmediğim yerlerden birisi olan Federal Ankara’yı seçtim. Her ne kadar Federal İstanbul’a hakim olsam da… Okumak için tıklayınız.

Ankara ile ilgili yeni kahve keşifleri için beklemede kalın…