Amelias Garden – Ankara

Amelie’s Garden Ankara

 

Temmuz ayının ilk gününden herkese merhabaaa! Yeni bir ay yeni gelişmeler ve yeni keşifler demek. Yaz sıcaklarının fazlasıyla kendini hissettirdiği bugünlerde en mantıklı keşifler sanırım kapalı mekan keşifleri. O zaman sizi keşif destinasyonumuz olan Ankara’ya doğru alalım…

 

Amelie’s Garden Ankara, konsepti ile farklı bir kahveci olarak karşımıza çıkıyor. Bu mekanın arka kısmında değişik tarz ve ebatlarda sukülent ve kaktüsler bulunuyor. istediğiniz ürünleri satın alarak sizle eve gitmelerini sağlayabiliyorsunuz. Açıkçası daha önce hiç sukülent yada kaktüs bakmadığım için çekindim. Ama bir ara cesaret gelirse alıp bakmak istiyorum. Özellikle kahveyle birleştiğinde harika kareler ortaya çıkıyor. Bunların yanı sıra bir çok el emeği ürünü de standlarda bulmanız mümkün. Sonuçta bu kadar güzelliği bir araya getiren bir mekan artıları hakkediyordur.

O harika kareler tek seferde çekilmiyor diye derken ciddi olduğumuz anlardan birisi de daha. Ülkü’cüm kareme yakalanmış. Bu arada söylemeden geçmeyelim kahve severleri, harika kahvelerle buluşturmuşlar. Mekan keşfi öncesi araştırdığım tüm mecralarda olumlu yorumlar vardı. Bende merakla gitmeyi istiyordum.

Bol köpüklü kahvelerimiz şık bir sunumla bize eşlik etti. Amelie’s Garden keşfedilmesi gereken yerlerden birisi olarak Ankara Keşif Lis​tem için olmazsa olmazlardan. İnstagram hesabım, Happycoffeehours’ta mekanın videosuna da yer vereceğim. Merak edenler için, mekanla ilgili fikir verecektir. Hem kahvemi yudumlayım hem sohbet edeyim düşüncesindeysiniz bahçe harika bir seçenek ama biraz sesiz sakin bir ortamda çalışayım diyorsanız arka tarafta geniş masalı bölüm sizin için kurtarıcı olacaktır.

Harika kareler çekilirken, fazlasıyla eğlenen kahve severler tek değilsiniz. Biz kocaman bir aileyiz. Sizi  mutlu eden eğlendiren etkinlikleri daha sık yapacağınız mutlu bir ay diliyorum. Sevgilerimle, Happycoffeehours :)​

 

Merak edenler için;

 

http://www.ameliesgarden.com

 

https://www.instagram.com/ameliesgarden/

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir